Galeria Zdjęć

Forum Dyskusyjnego Papugi
Strona główna > INNE ZDJĘCIA > inne zdjęcia
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
Stworek... znaczy Winston... ;)    ( wysłał: PauliX )
Czyli "coś", co nadaje się na pupilka. Nie dziobie, nie śmieci (aż tak bardzo), nie jest agresywny... taka żywa przytulanka, która śpi 20 godzin na dobę... Gdyby nie ten spłaszczony pyszczek i jego problemy z tym związane, to był by idealny... Mimo wszystko na pupila i tak polecam psa...
NIE nadaje się do domu z papugami ... szczególnie małymi gatunkami papug !
 
kotwpralceup2.jpg  pict6041kj6.jpg  Winstonek.jpg  CRIM0083a.JPG  ciastekk.jpg 
 
[27 Sty 2009 godz. 14:18]
Bazyla
Cudny .Żeby tak mój Stefan chciał spać 20 godzin na dobę ,nie zbijał doniczek,kwiatów,nie wywalał ziemi z doniczek,nie tłuk szklanek,nie ściągał obrusów,nie gryzł psa,nie drapał wszystkiego i wszystkich,nie skakał po śpiących ludziach w nocy ,nie właził gdzie nie powinien to też by się nadawał na pupila .
[27 Sty 2009 godz. 17:46]
kwerkus
Śpi 20 godzin na dobę To po co w domu taki kłębek futra? Stefan, to rozumiem
Winston jest śliczny
[28 Sty 2009 godz. 05:50]
PauliX
Bazyla, ale przyznasz, że Stefan, mimo tego charakteru kociaka, i tak bardziej nadaje się na pupilka niż samotna papuga .
Poza tym, Winston to już starszy kot, można powiedzieć po przejściach (choć nie wiem jak był traktowany w poprzednim domu). Poprzednia właścicielka go oddała do kliniki, do uśpienia, ponieważ (tak się tłumaczyła) „sikał po całym domu”. Był leczony na infekcję pęcherza, wyzdrowiał i teraz jest prawie idealnym pupilem. Ma swoje wady, jak np. roznoszenie po całym domu granulek suchej karmy-> przez to, że ma spłaszczony pyszczek, ma problemy z jedzeniem z miski... bierze więcej granulek i idzie rozsypać je w wybranym miejscu, następnie zjada pojedyncze kulki, resztę zostawia. Poza kilkoma wadami, jest idealnym pupilkiem. Może przesadziłam z tym spaniem 20h/dobę, ale większość dnia, szczególnie gdy nas nie ma w domu, przesypia.
Tikkę mamy od małego i dobrze pamiętam jaki z niej był urwis .
[28 Sty 2009 godz. 10:18]
Bazyla
Przyznaje Ci rację .A Stefanek jest najukochańszym łobuzem na świecie .Chociaż nie mam nic przeciwko temu ,żeby się z czasem uspokoił .