Galeria Zdjęć

Forum Dyskusyjnego Papugi
Strona główna > GALERIE UŻYTKOWNIKÓW > Marcin92 > Moje
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
noclegownia i papużki zapoznające się z nim    ( wysłał: Marcin92 )
papugi w nowym miejscu zapoznają sie z miejscem do spania
 
DSC00450.JPG  DSC00446.JPG  DSC00451.JPG  STA40039.JPG  STA40040.JPG 
 
[01 Sier 2008 godz. 13:58]
Bazyla
ładna woliera.Dołożyła bym tylko poziome żerdzie (lub grube liny) przy ścianach.Z moich obserwacji wolier wynika ,że papugi siedzą raczej po bokach ,rzadko na samym środku,raczej przy ścianach.Zimą warto by było jedną ze ścian(od wietrznej strony) osłonić. Ładne łaciate nimfy .Są 2 nimfy i 2 falki?Swiergotki też dostaną wolierę?
[01 Sier 2008 godz. 16:25]
Marcin92
są 2 Nimfy i 4 Świergotki- na form mówili że nie można trzymać 2 par Świergotek a ja Wam powiem że to bzdury wyssane z palca. ptaki są w wolierze już kilka dni a wszystkie ptaki trzymają się razem (razem jedzą, nie tłuką się, nie odganiają i nie syczą).

Dziękuję, mnie też się bardzo podoba warto było popracować nad nią.
[01 Sier 2008 godz. 18:46]
Bazyla
Mam nadzieję ,że obędzie się u ciebie bez walk .Niestety właśnie niedawno widziałam upierzone już pisklę nimfy wyrzucone przez świergotki z budki nimf.Miało uszkodzone skrzydło .Rodzice przeganiani przez świergoty przestali karmić młodego,a że było to u pseudo -hodowcy to pisklę nie przeżyło.Obawiam się że wcześniej czy później świergoty staną sie agresywne.I obyś wtedy zareagował odpowiednio szybko.
[06 Sier 2008 godz. 19:31]
Hebi
Marcin, to zupełnie nie jest tak, jak myślisz. Osobie niewprawionej w obserwacji ptaków może się wydawać, ze wszystko jest ok, a potem nagle, pozornie niespodziewanie dochodzi do tragedii. Pozorny spokój może trwać nawet kilka lat (choć przy świergotach raczej będzie trwać krócej), a potem dowiesz się "z doświadczenia", że to nie są bzdury wyssane z palca. Tylko dlaczego czekać do tragedii, zamiast uczyć się na błędach innych i do niej nie doprowadzić?