Galeria Zdjęć

Forum Dyskusyjnego Papugi
Strona główna > NASZE PAPUGI > KLATKI
Kliknij aby zobaczyć pełny rozmiar
moja nowa klatka - mam nadzieje ze gołąb,doceni moje poświęcenie....jak bym nie miał na co innego pieniędzy wydawac...    ( wysłał: wiki )
pod uwage bralem dlugosc, a przede wszytkim szerokosc - do "kilkukodzinnego mieszkania dziennie", powinno wystarczyc
Od razu widze dwie wady, w przeciwienstwie do obecnej klatki, którą mam - nie ma miejsca na "zamykane karmidełko i poidełko" - z doswiadczenia wiem, ze te "wieszane stalowe miseczki" będą służyly jako dodatkowe zabawki i beda non stop na ziemi - ale cóż,coś za coś...
aha, wymiary to: wysokosc 176cm, dlugosc 100cm i szerokosc 75cm
 
DSCN2664.jpg  rozzelki.jpg  nowaklatka.jpg  foto_1_010.jpg  Zdj_cie011j.jpg 
 
[20 Sier 2007 godz. 05:50]
PauliX
... Przerabiałam już kilka rodzaji misek dla Kaji (plastikowe, ceramiczne, metalowe - różne wzory) , i każde w końcu lądowały na ziemi. Teraz mam plastikowe miski "wkręcane" i zdają egzamin. Są łatwe w użyciu a paput ich nie wyciągnie. Nie wiem czy widac to na fotce z klatką Kaji ... jutro wkleję zdjęcie. Narazie link tu : http://www.petpeoplesplace.com/store/product.php?id=1337 Trzeba przekręcic żeby wyjąc.
[20 Sier 2007 godz. 09:09]
wiki
aaa u nas tez są takie- faktycznie, to bedzie chyba najlepsze wyjscie - są naprawde wytrzymale, ogladałem,dotykalem
[20 Sier 2007 godz. 16:12]
PauliX
W sklepie z papugami , w którym się zaopatruje maja takie w każdej klatce. Są odporne na dzioby wszystkich papug, od falistych po ary. Dodałam fotke pojemnika, nie wiem czy w każdym sklepie można takie kupic.