Galeria Zdjęć

Forum Dyskusyjnego Papugi

Wyniki wyszukiwania - "klatka"

PHOT09.JPG
Klatka.Jak coś to firanki są w praniu :-)
100_0088.JPG
klatka LOTNIA firmy ART-Metbardzo polecam!!!
cena 195 złoty;
wymiary 110x55x80 cm;
istnieje mozliwość wysyłki lub dostawy do domu;
http://www.artmet.katowice.pl
angielski_038.jpg
Klatka Lory wielkiejKlatka Ramzesa - naszego najnowszego nabytku jeszcze przed zasiedleniem. Otwierana w zasadzie z każdej strony, także z góry. Wymiary 110 x 80 x 170 cm
angielski_040.jpg
Klatka mojej Lory wielkiejTakie "cudo" sprawiłem mojemu najnowszemu nabytkowi - Ramzesowi - Eclectus roratus polychloros. Klatka dzień przed zasiedleniem jej przez lokatora... Wszystko piękne nowe i pachnące... Wymiary: 110 x 80 x 170 cm.
klatka-Wirka-i-Biotki.jpg
Nowe mieszkanie Wirka i BiotkiWiększe od poprzedniego :-) No i stoją tak jak powinny-przy ścianie, koło okna, poza przeciągami.
klatka-Lika-i-Kierki.jpg
Mieszkanie Atarki i GotkaNie miałam możliwości ustawić ich przy ścianie :-( ale spokojny kącik zapewnia ściereczka ma tylnej ścianie i zachodząca częściowo na górę klatki. W tej chwili okna są pozamykane co eliminuje przeciągi. Ale do wiosny muszę zorganizować lepsze ustawienie klatki.
papuzie-drzwiczki.jpg
Papużki nauczyły się otwierać drzwiczki do klatki...Zajmuje im to około 30 sek. Najpierw wylądowała tam kłódka, po dwóch dniach (święta i zamknięte sklepy) karabińczyk. Ale okazuje się, że mimo to można drzwiczki trochę uchylić. Zaczęłam się obawiać, że przy silnym szturmie paputek może przecisnąć główkę i się udusić. Tak więć postawiłam kolejne zabezpieczenia. Porwa ze dwa dni zanim się przegryzą :-)
praca-wre.jpg
Papużki nauczyły się otwierać drzwiczki... part 2Zdjęcie wykonane 15 minut po montażu ostatniego zabezpieczenia
filip2.jpg
Domek Filipkaco tu dużo mówić-filip w domku
klatka.jpg
KlatkaKlatkę budowałam razem z ojcem z Paneli podłogowych, siatka kupiona w markecie, z plastikiem, ale papugi nie interesują się dłubaniem. Na dole klapki z wysuwanym dnem. Budka dokręcana, z wsyzstkimi wygodami (wydrążone dno, kołek w śreodku, siatka na ściance :) Ptakom się podoba :)
IMG_1470.jpg
Klatka papugiOto kaltka mojej papużki, oraz kimająca papuga. Przepraszam że jestem postacią 1 planową ale to nie ja robiłem zdjęcie :D musze zrobić sam nowe. Obok klatki jeszcze są żerdzie itp. (huśtawki).
Obraz_442_copy.jpg
kącik moich pupilków:)chwilowo paputki sa na zdjeciu zamknięte , ale cała gałązka i cały pokój sa do ich dyspozycji. Na drzewku wieszam zabawki i przysmaki - i chyba dlatego najbardziej lubią tam przebywac:)
Obraz_439_copy.jpg
o to Dżakus i Niuniek:)Dzkuś jest starszy od niuńka o 3 miesiące,a w klatce był ajko pierwszy i czekał aż miesiąc na nowego przybysza. Ale fajnie sie zaakceptowali nawzajem, od czasu do czasu posprzeczają sie, ale potem jest też chwilka na odrobine czułości
new_klatka.jpg
Moja Klatka
Teraz wygląda inaczej. Żerdzie zastąpiłem gałęziami jabłoni.
Papugi są z niej wyciągane siłą nie lubią wychodzić i latać

Już niedługo Voliera :D
klatka.jpg
Królestwo Perełka i GroszkaWichura do czegoś się przydała :) Wielka brzoza przy biurze obdarzyła mnie świeżymi badylami dlatego odważyłam się pokazać klatkę z nowym placem zabaw na dachu. Ptaszory oszalały z radości.
Dla porządku podaje wymiary klatki: 75x60x35 - na noclegownię i stołówkę musi narazie wystarczyć.
zadrutowanie.jpg
Zabezpieczenie oderwanego prętu.Efekt zapędów muzycznych Atarki. Pierwsze mocowanie, tylko urwanego końca wytrzymało godzinę. To zdało próbę całodniową, choć z lewego końca widać że problem został wzięty "na dziób".
A przy okazji, widział ktoś w sprzedaży dużą kaltkę z prętów zbrojeniowych o rozstawie 11 mm? Chętnie kupię, bo jestem jakoś pesymistką że lutowanie na dłuższą metę pomoże...
DSC01621.JPG
Moja klatkaMam już klatkę, szkoda, że jeszcze pusta...
Mosiądzowana 61x38x76,5cm
Mam nadzieje, że jest wporządku.
glowka2x.jpg
OSTRZEGAM!Tak to jest, jak się trzyma papużki w klatkach o zbyt dużych odstępach między drutami.
Ale widok mają lepszy...
glowka1x.jpg
OSTRZEGAM!Tak to jest, jak się trzyma papużki w klatkach o zbyt dużych odstępach między drutami.
Klatka_ca_o_c.jpg
Klatka Ptaszkówna zdjęciu "dobita" przez moje "szkodniki" klatka :-)
Same ją próbują otworzyć i dlatego przy drzwiczkach jest taka po obgryzana Ale ogólnie Planuje zakup większej aby mozna było powieścić budke lęgową Jaką proponujecie ??
plików: 42 stron: 3 1