Galeria Zdjęć

Forum Dyskusyjnego Papugi

Wyniki wyszukiwania - "papuga"

Florian.jpg
czyścik florian :) chyba nie florentyna...?codzienne czyszczenie :)
gaps44.JPG
Gaps - senegalecGaps jest bardzo grzeczny i kulturalny. Mówi tylko szeptem, zresztą zdjęcie wyraźnie na to wskazuje...
PICT0216.JPG
nimfaPapużka jest u mnie 6 lat, od 3 lat ma partnera - niestety jajek do tej pory nie ma :(
a_ku_ku_.jpg
a ku kuKubusiowa ciekawskie stworzonko..nie mogła się nadziwić co wyprawiam z tym pudełkiem skierowanym naprzeciw niej : )
moja_micha.jpg
moja michano nie do końca jest to sytuacja niecodzienna : ) Urwis włazi do każdego naczynia w którym jest jakikolwiek smakołyk...
dietetycznie.jpg
dietetyczniecałe szczęście że ten żarłok oprócz wszystkiego czego absolutnie jeść mu nie wolno lubi także bardziej wartościowe posiłki : )
brudaska.jpg
brudaskato były początki-pierwsza wizyta po popkoju i zwiedzanie zakamarków...całe szczęście że kubraczek w międzyczasie zmieniła na nowy...a i odkryła cudowną moc kąpieli : )
000_0051.JPG
DziubuśTo jest Dziubuś rozprostowujący swoje skrzydełka :)
Zdj_cie005.jpg
Ja i nie moja falistaTo ja , Rafał(Poll) , papuga na moim ramieniu jest mojego kolegi . Niestety gdy się jej podkłada gołą rękę -dziubie , trzeba brać ją w wciągniętej do rękawa rekę.
DSCN6942.JPG
Raz w prawo, raz w lewo...
P5113039.JPG
Maja pozujePrawie jak modelka...
P5113036.JPG
Maja w swym domkuMajka - głodomor. Kolba wystarcza na jeden dzień,ale to dobrze bo ma zajęcie, gorzej z dietą ;)
Batman_011.jpg
Tzw.Batman (;-/) - najstarszy z legu, najbardziej kochane ptaszysko ...Uwielbia przesiadywać na swoich gałęziach zawzięcie"niszcząc" drewno. ;-)
Batman_006.jpg
Cwaniak ;-) Zaraz sie zerwał do lotu i wystraszył mi biedne łąkowki(oczywiście zamknięte w tym czasie w klatce)Zaraz sie zerwał do lotu i wystraszył mi biedne łąkowki(oczywiście zamknięte w tym czasie w klatce)
angielski_038.jpg
Klatka Lory wielkiejKlatka Ramzesa - naszego najnowszego nabytku jeszcze przed zasiedleniem. Otwierana w zasadzie z każdej strony, także z góry. Wymiary 110 x 80 x 170 cm
papugi_i_lora_015.jpg
Czy bedzie z nas para ;-)??
Kopia_(4)_100_8610.JPG
Para nimfTo właśnie moja parka nimf.Niestety samiczka zmarła, chciałem dać do sekcji ptaka, ale wet powiedział, ze nie będzie się zajmował głupią nimfą, a po drugie nie zna się na ptakach.
100_8612.JPG
Samiec kozyTo mój piekny samczyk.
100_8607.JPG
Mój samczyk papugi koziejTo ten sam, teraz ma dłuugi ogon.
piata_pauga.jpg
Piąta papuga w moim domu :-)Zobaczyłam ją w sklepie kilka miesięcy temu, z ceną 260 zł :-( czyli zdecydowanie poza moim zasięgiem. Ale nikt jej nie kupił, cena sporo spadła, a ja uskładałam pieniądze... i JEST :-))))
plików: 100 stron: 5 1